अनु र बिम्ब ब्यान्डकाे “आकाँक्षा” सार्वजनिक(भिडियाे)

“अनु र बिम्ब” ब्यान्डको नयाँ म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । अनु शाक्यको स्वर रहेको “आकाँक्षा” नामक गीत अनु शाक्यकै अफिसियल युट्युब च्यानल मार्फत सार्वजनिक गरिएको हो । अनु शाक्य भाेईस अफ नेपाल सिजन १ कि टप १६ ट्यालेन्ट मध्य एक हुन्। उनले २०१७ मा “अनु र बिम्ब” ब्यान्ड स्थापना गरि साेहि ब्याण्ड मार्फत गीतहरु सार्वजनिक गर्ने गरेकी छिन्।

उनी ब्याण्डकाे लिड भाेकलिष्ट हुन् भने उनी सँगै लिड गिटारिष्टमा दिनेश नकर्मी , रिदम गिटारिष्टमा दिविन शाक्य, ड्रमरमा अशमी महर्जन र ब्यसिष्टमा प्रविन महर्जन रहेका छन्। याे भन्दा अगाडि सार्वजनिक भएको अनु र बिम्बकाे ” सपना ” नामक गीतले राम्राे प्रतिकृया पाएकाे थियाे।

अपेक्षा गुरुङ्गकाे शब्द रहेको गीतमा सङ्गीत पनि उनी आफैले भरेकी हुन् । गीतकाे एरेन्ज प्रदिप जाेशीले गरेका हुन्। गीतको भिडियोमा एलिशा न्याैपानेकाे अभिनय रहेकाे छ भने ब्याण्डका सबै सदस्यहरुकाे प्रस्तुति पनि देख्न सकिन्छ। शन्तु लामाकाे निर्देशनमा बनेकाे भिडियाेलाई रुमन लामाले सम्पादन गरेका हुन्।

Leave a Reply