‘सेल्फी किङ’को टिजरमा विपिनको घमण्ड (भिडियो)

विशाल सापकोटा निर्देशित चलचित्र‘सेल्फी किङ’ को अफिसियल टिजर सार्वजनिक भएको छ । चलचित्र आगामी माघ २४ मा प्रदर्शनमा आउने चलचित्रको सार्बजनिक टिजरमा अभिनेता विपिन कार्की एउटा सेलिब्रेटी बन्दाको पीडालाई प्रस्तुत गरिएको छ ।

१ मिनेट २ सेकेण्ड लम्बाईको टिजरभरी अभिनेता विपिन कार्की मात्र देखिएका छन् । उनी चलचित्रमा हाँस्यकलाकारको भूमिकामा छन् ।

ड्रामेडी जनरामा निर्माण भएको चलचित्रमा विपिनका अलवा लक्ष्मी बर्देवा, भुवन चन्द, अभय बराल, लोकमणी सापकोटा, सविन बाँस्तोला, जीवन भट्टराई, कमल देवकोटा, राजेश बिसुराल लगायतका कलाकारको अभिनय छ भने अभिनेत्री केकी अधिकारीले बिशेष भुमिकामा अभिनय गरेकी छिन । सुभाष थापा र निर्देशक दिनेश राउतले निर्माण गरेको चलचित्रमा निर्देशक सापकोटाको लेखन छ । सुभाष र दिनेशले गत वर्षको चर्चित चलचित्र ‘प्रसाद’मा सहकार्य गरेका थिए ।

राजेश बिसुराल र प्रवल कोइराला सह-निर्माता रहेको चलचित्रमा सुसन प्रजापतिको छायाँकन, जीवन थापाको सम्पादन, सुवास भुषालको संगीत, बि. पाण्डेको शव्द,अञ्जु पन्त र पुरुषोत्तम सुबेदीको गायन, उदय पौडेलको संगीत संयोजन, निर्मल लामाको कोरियोग्राफी छ ।

Leave a Reply