मलिका र कुन्साङको जोडी म्युजिक भिडियोमा जम्दै(फोटो फिचर)

नेपाली म्युजिक भिडियोमा नयाँ नयाँ अनस्क्रिन जोडीको आगमन भैरहेको हुन्छ । कोही हिट हुन्छन् त कोही फ्लप । त्यस्तै अहिले म्युजिक भिडियोमा फेरी एउटा नयाँ जोडी जमिरहेको छ । मलिका र कुन्साङको जोडीलाई दर्शकले म्युजिक भिडियोमा रुचाइरहेका छन् ।

पछिल्लो समयकी हट केक नायिका हुन्, मलिका महत्त । यस्तै, म्यूजिक भिडियोमार्फत आफ्नो कलाकारितालाई अगाडि बढाइरहेका मोडल हुन् कुन्साङ बोम्जन । ‘तिम्रो माया’ बोलको म्युजिक भिडियोमा पहिलो पटक देखिएको जोडी हो,मलिका र कुन्साङको। यो पहिलो सहकार्यदेखि नै दर्शकले मलिका र कुन्साङको जोडीलाई दर्शकले रुचाएका हुन् ।

मलिका र कुन्साङलाई पछिल्लो पटक ‘तिम्ले देको गलबन्दी’ बोलको म्युजिक भिडियोमा फिचरिङ गरिएको थियो । यो जोडी रियल लाइफमा पनि प्रेममा रहेको चर्चा चलेपनि दुबैले मिल्ने साथी मात्र भन्दै आएका छन् । मेकरहरुले पनि यो जोडीलाई लिएर म्यूजिक भिडियो बनाइरहेका छन् । कुन्साङ र मलिकाको अन्य केही भिडियो पनि रिलिजको तयारीमा छन् ।

कुन्साङ म्युजिक भिडियो तथा चलचित्रमा करिअर बनाउने सोचका साथ अगाडि बढिरहेका छन् । कुन्साङले ‘केवल तिमी भित्रै, मुटुभरी, तिम्रै नाम, आकाश राम्रो, धेरै माया नदेउ’ बोलको गीतमा अभिनय गरिसकेका छन् । उसो त, दर्शकले कुन्साङलाई नायिका मलिका महत्तसँगको जोडीको रुपमा बढी रुचाएका छन् ।

चलचित्र ‘यात्रा’बाट नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा प्रवेश गरेकी नायिका मलिका महत अहिले म्युजिक भिडियोमा व्यस्त छिन् । उनको सुन्दरताको प्रशंसा निकै हुने गर्दछ । सामाजिक सञ्जालमा मलिकालाई पछ्याउनेको कमी छैन । छोटो समयमा नै उनले निकै फ्यान कमाएकी छिन् । मलिकालाई खगेन्द्र लामिछानेको निर्देशनमा तयार भएको चलचित्र ‘पानी फोटो’ मा देख्न सकिनेछ । लकडाउनका कारण यो चलचित्रको काम यतिबेला रोकिएको छ ।

तस्विरमा हेरौं मलिका र कुन्साङको जोडी :

Leave a Reply